Tlač oznamiek

2 Druhy oznamiek za cenu 1

Oznamká s vlepovacou fotkou alebo s fotkou priamo v oznamku

Odfotenie zdarma.

Celý postup je veľmi jednoduchý a prehľadný, stačí zopár krokov.

1.Prihlásenie a registrácia. Prihláste svoju triedu na výrobu oznamiek telefonicky, mailom alebo si priamo spravte registráciu na našej webstránke. Následne mailom obdržíte potvrdenie prihlásenia a informácie o úhrade zálohy. Využite akciové ceny oznamiek pri prihlásení do 15. júna, tieto ceny budú pre vás platiť aj v jeseni v budúcom školskom roku, dovtedy máte čas dohodnúť sa na dizajne a vzhľade oznamka.

 

2.Výber typu oznamka. Zvoľte si či máte záujem o oznamká s fotkou alebo bez fotky, prípadne to môžete aj skombinovať  a objednať si z oboch typov oznamiek, časť s fotkou vnútri a čast bez fotky, ktorú si následne vlepíte.  Ak si u nás objednáte oznamká fotenie získavate automaticky zdarma.

 

3.Dizajn oznamka. Pri výbere dizajnu oznamka máte 3 možnosti.

1. Zvoľte si niektorý z našich dizajnov s použitím vašich textov a motta.

2. Dajte si zdarma upraviť niektorý z našich dizajnov podľa vašich požiadaviek.

3. Spravte si oznamko podľa vlastného návrhu, ktorý prispôsobíme na mieru bezplatne.

 

4.Schválenie oznamka. Zašlite nám vaše texty, zoznamy žiakov, vyučujúcich a názov vašej školy a triedy.  Na inšpiráciu si pozrite pripravené mottá. Tieto možete zdieľat pre spolužiakov cez Facebook. Naši grafici a grafičky vám podľa požiadaviek upravia oznamko a zašlú na schválenie. Po vašom vyjadrení je možne oznamko ďalej upravovať, až kým nebude na 100% podľa vašich predstáv.

 

5.Objednávka oznamiek. Cez online objednávku si jednoducho zvlolíte počet oznamiek, ktoré si chcete objednať a zároveň si vyberiete fotky, ktoré chcete mať na oznamku. Oznamká s fotkou vám urobíme aj z viacerých fotiek, nie len z jedného záberu. K objednávke môžete pridať ďalšie doplnky ako sú pamätníčky, tablá, pozvánky a stužky.

 

6.Doručenie a úhrada. Oznamká po schválení a objednaní starostlivo vytlačíme, orežeme a naryhujeme aby sa ľahko a bezproblémovo skladali. Vaše hotové oznamká odošleme expresnou kuriérskou alebo poštovou zásielkou na zvolenú adresu. Cena za oznamká sa uhrádza pri prevzatí od kuriéra na dobierku, alebo je možné ich uhradiť dopredu prevodom na účet. Ak máte u nás objednané aj fotky, odošleme vám ich spolu s oznamkami.